تماس بگیرید

086 452 60 190-200

ایمیل بفرستید

info@ahangarco.ir

درباره ما

این مجموعه در سایه توجهات حق تعالی کارخانه ی فوق پیشرفته و دانش بنیان به مساحت 15000متر مربع سالن تولید با بروزترین تجهیزات ومجرب ترین متخصصین این رشته که دارای 40000 متر مربع مساحت کارخانه و انبار (در فاز اول )با توان تولید قطعات فلزی به وزن 600000کیلوگرم و توان خروجی 1500تن در ماه را دارا می باشد در محل شهرک صنعتی زاویه به بهرهبرداری رسیده و آماده خدمت به صنعت و اقتصاد کشور میباشد.

گروه صنعتی آهنگر در سال1367 با مساحت 2500مترمربع واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه با تعداد 30 نفر پرسنل با ظرفیت تولید ماهانه 100تن انواع سازه های فلزی ( شامل سازه های ساختمانی ، صنعتی ، خرپاهای فضایی ) با استفاده از پیشرفته ترین ماشین الات روزتوسط آقای عباس آهنگر تأسیس گردید . 
این مجموعه در سال های پس از آن با افزایش مساحت محیط کارگاهی به متراژ 5000 متر مربع کارگاه تولیدی ، 5000متر مربع انبار محصولات ، 150 نفر پرسنل کارگاه ساخت ،100 نفر اکیپ نصب  و دستگاه های اتوماسیون به روز توانایی ساخت و نصب ماهانه حدود 1800تن انواع اسکلت فلزی را در خود ایجاد نمود. 
در طی 10سال اخیر با توجه به سیاست کلی وطن اسلامی در راستای ایجاد اشتغال ، اقتصاد مقاومتی و کوتاه کردن دست بیگانگان در صنعت با پیشرفت سریع علوم و افزایش تقاضای کارفرمایان محترم این شرکت تصمیم بر افزایش چشمگیر حجم تولید و همگام سازی با فناوری روز اروپا را لازم دیده و در حال حاضر در سایه توجهات حق تعالی کارخانه ی فوق پیشرفته و دانش بنیان به مساحت 15000متر مربع سالن تولید با بروزترین تجهیزات ومجرب ترین متخصصین این رشته که دارای 40000متر مربع مساحت کارخانه و انبار (در فاز اول )با توان تولید قطعات فلزی به وزن 600000کیلوگرم و توان خروجی 1500تن در ماه را دارا می باشد در محل شهرک صنعتی زاویه به بهرهبرداری رسیده و آماده خدمت به صنعت و اقتصاد کشور میباشد. 

امید است با یاری خداوند بتوانیم به هدفمان که همواره سعی و تلاش در راستای بهینه سازی کیفیت وافزایش سرعت تولید در کنار کاهش هزینه ها است جامع عمل بپوشانیم .
این مجموعه همواره در راستای رشد و پیشرفت صنعت و اقتصاد این مرز و بوم گام برداشته و امید است در فاز جدید کارخانه ، با همکاری در بخش صنعت عمران کشور قدمی هرچند کوچک در تعالی کشور عزیزمان ایران برداشته باشیم.


این کارگاه افتخار همکاری با شرکت ها ی ساختمانی و صنعتی از قبیل :شرکت آگور ،بتن آسه ، تجارت خانه جنوب (فروشگاه و مجتمع خدماتی زنجیره ای زیتون فارس ) – کیان کردسا – شرکت پرهام – شرکت تکناب – شرکت نما 
شرکت معیار سنج – شرکت ماگما – شرکت کروز – شرکت سداد ماشین و ... را دارا می باشد .
شعار مدیریت و پرسنل این مجموعه هنر نزد ایرانیان است می باشد و انجام هر گونه عملیات در بهبود کیفیت محصولات را وظیفه فردی خود می دانند .